O pomocy dla rolników – bezpłatny webinar

15 i 16 lipca o godz. 11:00 odbędzie się internetowe webinarium poświęcone zasadom ubiegania się o pomoc finansową na inwestycje w ramach "Modernizacji gospodarstw rolnych". Wnioski o przyznanie wsparcia, we wszystkich pięciu obszarach, można składać do 19 sierpnia.
 

Wirtualne spotkania, prowadzone za pośrednictwem platformy Microsoft Teams, zostały przewidziane na dwa dni, aby umożliwić udział w nich jak największej liczbie rolników. Eksperci z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przedstawią szczegóły ubiegania się o pomoc w ramach "Modernizacji gospodarstw rolnych”. Ponadto swoją wiedzą podzielą się także pracownicy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, którzy omówią aktualne tematy i wyzwania krajowego rolnictwa.
 

Co więcej, 15 lipca w godzinach porannych zainteresowani otrzymają adres poczty elektronicznej, na który będą mogli przesyłać pytania skierowane do ekspertów. Ponadto osoby, które nie mają technicznych możliwości, aby skorzystać z tej formy spotkania, proszeni są o kontakt z oddziałem regionalnym ARiMR – właściwym dla miejsca zamieszkania. Szczegółowe informacje dotyczące planowanego wydarzenia m.in. link do webinaru, plan spotkań dostępne są na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
 ❯❯ Sprawdź szczegóły webinarium : "O pomocy dla rolników" [KLIK] ❮❮